Ponad 350 523 ofert pracy w jednej wyszukiwarce

Znajdź pracę swoich marzeń

Praca Specjalista ds. Sprzedaży Łódź

Znalezionych ofert: 40


 • Specjalistka/Specjalista ds. Sprzedaży

  Łódź

  Dodane: wczoraj w serwisie careers.mediamarktsaturn.com
 • Specjalista ds. sprzedaży z językiem francuskim

  Łódź

  Jesteśmy jednym z największych producentów stolarki otworowej w Europie. Nasze produkty eksportujemy do ponad 36 rynków na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem Działu Handlowego, poszukujemy..

  Dodane: wczoraj w serwisie erecruiter.pl
 • Specjalista ds. sprzedaży z językiem niderlandzkim

  Łódź

  Jesteśmy jednym z największych producentów stolarki otworowej w Europie. Nasze produkty eksportujemy do ponad 36 rynków na całym świecie. W związku z dynamicznym rozwojem Działu Handlowego, poszukujemy..

  Dodane: wczoraj w serwisie erecruiter.pl
 • Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

  Łódź

  Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Co wyróżnia naszą ofertę? Zgrany zespół, przyjazna atmosfera i wysokie zarobki! Twój zakres obowiązków: Bezpośrednia i

  Dodane: przedwczoraj w serwisie absolvent.pl
 • Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

  Łódź

  Aktywna sprzedaż produktów i usług bankowych Realizacja celów jakościowych oraz sprzedażowych Budowanie pozytywnych doświadczeń klientów Wspieranie klientów w codziennym bankowaniu Praca zdalna

  Dodane: 26 września 2023 w serwisie praca.pl
 • Specjalista ds. Sprzedaży w branży OZE

  Łódź

  Twój zakres obowiązków, aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie relacji długoterminowych B2B i B2C;, doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań, z zakresu PV i pomp ciepła;, prowadzenie rozmów handlowych i prezentacja produktów;,..

  Dodane: 26 września 2023 w serwisie pracuj.pl
 • Specjalista ds. sprzedaży odzieży reklamowej

  Łódź

  -pracy w ambitnym zespole łączącym ludzi w różnym wieku-pięknego otocznia w nowej siedzibie firmy (Bałuty)-bardzo przyjaznej atmosfery i pełnego wsparcia od teamu -realnego wpływu Twoich pomysłów na rozwój firmy-dużej swobody w działaniu-my nie mamy

  Dodane: 25 września 2023 w serwisie gratka.pl
 • Specjalista ds. sprzedaży

  Łódź

  Jeden z największych w Polsce producentów wysokiej jakości dzianin. Firma tworzy szeroki asortyment produktów dzięki czemu jest partnerem dla firm z branży meblarskiej, samochodowej medycyny i… wielu innych. Firma obecna jest na rynku polskim i..

  Dodane: 25 września 2023 w serwisie Nuzle.pl
 • Młodszy specjalista ds. sprzedaży z orzeczeniem...

  Łódź

  BPO NETWORK Sp. z o.o.Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł

  Dodane: 19 września 2023 w serwisie gowork.pl
 • Specjalista ds. Sprzedaży

  Łódź

  Twój zakres obowiązków, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w sektorze B2B w podległym rejonie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami, negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów, pozyskiwanie i..

  Dodane: 18 września 2023 w serwisie pracuj.pl
 • Specjalista ds. sprzedaży zagranicznej

  Łódź

  Nasz klient to Polska firma produkująca ekologiczne rozwiązania dla domu i biznesu. Dołącz do organizacji, w której zastaniesz rodzinną atmosferę i otwartość na współpracę. Wyjątkowość tej oferty to także możliwość rozwoju w doświadczonym..

  Dodane: 18 września 2023 w serwisie Nuzle.pl
 • Młodszy Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

  Łódź

  Aktywną sprzedaż produktów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych Wspieranie klientów w codziennym bankowaniu Telefoniczną obsługę klientów – realizacja dyspozycji i wsparcie merytoryczn

  Dodane: 17 września 2023 w serwisie praca.pl
 • Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

  Łódź

  Twój zakres obowiązków, Administracyjna, regularna obsługa kluczowych klientów firmy (sieci handlowe), stały kontakt z centralami klientów,, Tworzenie ofert, koordynowanie procesu zatwierdzania i podpisywania umów, zakładania cenników,,..

  Dodane: 15 września 2023 w serwisie pracuj.pl
 • Specjalista ds. Sprzedaży mieszkań Premium

  Łódź

  Twój zakres obowiązków, Kompleksowa obsługa Klienta Premium w zakresie sprzedaży mieszkań w inwestycji deweloperskiej, Prezentacje nieruchomości, Negocjacje z Klientami w zakresie podpisywania umów deweloperskich, Budowanie pozytywnych, trwałych..

  Dodane: 15 września 2023 w serwisie pracuj.pl
 • Specjalista ds. sprzedaży reklamy

  Łódź

  Twój zakres obowiązków, sprzedaż produktów reklamowych TV TOYA, aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i obsługa obecnych, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami, realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych, przygotowywanie..

  Dodane: 8 września 2023 w serwisie pracuj.pl
 • Specjalista ds. Sprzedaży

  Łódź

  Twój zakres obowiązków, Budowanie więzi między naszą marką, a klientem, Realizacja indywidualnych i zespołowych celów sprzedażowych poprzez najlepsze standardy obsługi i dzielenie się swoją wiedzą na temat produktów i marki, Budowanie relacji i..

  Dodane: 7 września 2023 w serwisie pracuj.pl
 • Specjalista ds. sprzedaży - branża TSL

  Łódź

  LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska..

  Dodane: 7 września 2023 w serwisie hrlink.pl
 • Specjalistka / Specjalista ds. Sprzedaży w Terenie

  Łódź

  Twój zakres obowiązków, Budowanie dostępności, widoczności i komunikacji naszych produktów w punktach sprzedaży detalicznej, Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi, Szkolenie i wsparcie detalistów w zakresie..

  Dodane: 7 września 2023 w serwisie pracuj.pl
 • Specjalista ds. sprzedaży - branża TSL

  Łódź

  Umowa o pracę; Premia kwartalna po przekroczeniu określonego trasehold 'u; Praca w trybie hybrydowym lub zdalnym; Możliwość korzystania z bazy klientów; Samochód, telefon i laptop służbowy; Benefity: wczasy pod gruszą, możliwość przystąpienia do

  Dodane: 7 września 2023 w serwisie goldenline.pl
 • Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta B2B

  Łódź

  Twój zakres obowiązków, pozyskiwanie franczyzobiorców dla sieci gastronomicznej,, kompleksowa obsługa i budowanie długofalowych relacji z Klientami firmy,, prezentacja oferty franczyzy gastronomicznej,, przygotowanie ofert handlowych,, analiza..

  Dodane: 6 września 2023 w serwisie pracuj.pl